Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,89 zł (netto: 3,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 2,24 zł (netto: 1,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 6,84 zł (netto: 5,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-FC/FC-MM WIELOMODOWY ADAPTER AD-FC/FC-MM WIELOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 4,15 zł (netto: 3,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-SC/SC JEDNOMODOWY ADAPTER AD-SC/SC JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 2,20 zł (netto: 1,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 1,69 zł (netto: 1,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 3,91 zł (netto: 3,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm Adapter do złączy 1.25mm
Producent: ABCVISION
Cena: 44,66 zł (netto: 36,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena: 3,10 zł (netto: 2,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 1,67 zł (netto: 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,49 zł (netto: 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 6,19 zł (netto: 5,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,80 zł (netto: 3,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2ST duplex Adapter jednomodowy AD-2SC/2ST duplex
Producent: ABCVISION
Cena: 13,48 zł (netto: 10,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC-APC/FC-APC ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 6,33 zł (netto: 5,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,55 zł (netto: 2,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,55 zł (netto: 2,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-ST/ST-MM Adapter wielomodowy AD-ST/ST-MM
Producent: ABCVISION
Cena: 2,82 zł (netto: 2,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 1,08 zł (netto: 0,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM
Producent: ABCVISION
Cena: 2,15 zł (netto: 1,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-UPC PPZA-SC-SX-SM Osłona do adapterów SC-UPC PPZA-SC-SX-SM
Producent: ABCVISION
Cena: 2,15 zł (netto: 1,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100 Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100
Producent: ABCVISION
Cena: 11,13 zł (netto: 9,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
opak.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Zasilacz impulsowy 12V/10A/P regulowany
Zasilacz impulsowy 12V/10A/P regulowany
46,05 zł 33,26 zł 37,44 zł 27,04 zł
szt.
Monitor przemysłowy DHL27-F600 27'' 1080p DAHUA
Monitor przemysłowy DHL27-F600 27'' 1080p DAHUA
1 200,00 zł 1 162,35 zł 975,61 zł 945,00 zł
szt.
Switch PoE PFS3006-4ET-60 6-portowy Dahua
Switch PoE PFS3006-4ET-60 6-portowy Dahua
170,00 zł 164,82 zł 138,21 zł 134,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
100,00 zł 78,72 zł 81,30 zł 64,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
50,00 zł 30,75 zł 40,65 zł 25,00 zł
szt.
Tester wideo CVI/TVI/AHD/PAL PFM905-E Dahua
Tester wideo CVI/TVI/AHD/PAL PFM905-E Dahua
1 250,00 zł 1 230,00 zł 1 016,26 zł 1 000,00 zł
szt.
Monitor LM24-F211 23.8'' 1080p Dahua
Monitor LM24-F211 23.8'' 1080p Dahua
900,00 zł 883,14 zł 731,71 zł 718,00 zł
szt.
Kamera IP IPC-G26-0360B WiFi 1080p Dahua
Kamera IP IPC-G26-0360B WiFi 1080p Dahua
450,00 zł 418,20 zł 365,85 zł 340,00 zł
Monitor przemysłowy LM18-L100 18.5'' Dahua
Monitor przemysłowy LM18-L100 18.5'' Dahua
600,00 zł 573,18 zł 487,80 zł 466,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy LM24-L200 23.8'' 1080p Dahua
Monitor przemysłowy LM24-L200 23.8'' 1080p Dahua
1 050,00 zł 1 007,37 zł 853,66 zł 819,00 zł
szt.
Monitor LM27-F211 27'' 1080p Dahua
Monitor LM27-F211 27'' 1080p Dahua
1 300,00 zł 1 265,67 zł 1 056,91 zł 1 029,00 zł
szt.
Dzwonek bezprzewodowy DB11 WiFi Dahua
Dzwonek bezprzewodowy DB11 WiFi Dahua
600,00 zł 547,35 zł 487,80 zł 445,00 zł
szt.
Kamera IP WiFi APTI-RF25V3-2812W 1080p 2.8-12mm
Kamera IP WiFi APTI-RF25V3-2812W 1080p 2.8-12mm
301,10 zł 229,00 zł 244,80 zł 186,18 zł
szt.
Ściągacz izolacji HT-766
Ściągacz izolacji HT-766
54,91 zł 39,00 zł 44,64 zł 31,71 zł
szt.
Switch PoE PFS3009-8ET-96 9-portowy Dahua
Switch PoE PFS3009-8ET-96 9-portowy Dahua
300,00 zł 253,38 zł 243,90 zł 206,00 zł
szt.
Monitor LM22-F211 21.5'' 1080p Dahua
Monitor LM22-F211 21.5'' 1080p Dahua
800,00 zł 753,99 zł 650,41 zł 613,00 zł
szt.
Switch PFS3005-5GT 5-portowy Dahua
Switch PFS3005-5GT 5-portowy Dahua
100,00 zł 77,49 zł 81,30 zł 63,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
200,00 zł 164,82 zł 162,60 zł 134,00 zł
szt.
Bateria PFM902-B0 do testera Dahua
Bateria PFM902-B0 do testera Dahua
100,00 zł 98,40 zł 81,30 zł 80,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
50,00 zł 40,59 zł 40,65 zł 33,00 zł
szt.
Switch PoE PFS3005-4P-58 5-portowy Dahua
Switch PoE PFS3005-4P-58 5-portowy Dahua
200,00 zł 159,90 zł 162,60 zł 130,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy DHL24-F600 23.8'' Dahua
Monitor przemysłowy DHL24-F600 23.8'' Dahua
850,00 zł 842,55 zł 691,06 zł 685,00 zł
szt.
Tester wideo PFM907 Dahua
Tester wideo PFM907 Dahua
3 100,00 zł 3 073,77 zł 2 520,33 zł 2 499,00 zł
szt.
Kamera IP APTI-RF25C2-36W 3Mpx 3.6mm WiFi
Kamera IP APTI-RF25C2-36W 3Mpx 3.6mm WiFi
246,19 zł 189,00 zł 200,15 zł 153,66 zł
szt.
Kamera IP IPC-K15 WiFi 2.8mm audio Dahua
Kamera IP IPC-K15 WiFi 2.8mm audio Dahua
250,00 zł 221,40 zł 203,25 zł 180,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl