Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Moduł jednomodowy HK-1.25G-20-1310 Hikvision Moduł jednomodowy HK-1.25G-20-1310 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 184,50 zł (netto: 150,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy HK-1.25G-20-1550 Hikvision Moduł jednomodowy HK-1.25G-20-1550 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 210,33 zł (netto: 171,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-203/5G Moduł jednomodowy SFP-203/5G
Producent: ULTIMODE
Cena: 56,46 zł (netto: 45,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 65,31 zł (netto: 53,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-205/3G Ultimode Moduł jednomodowy SFP-205/3G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 71,18 zł (netto: 57,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 81,92 zł (netto: 66,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 55,46 zł (netto: 45,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 Tx/Rx:1310 LC Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 Tx/Rx:1310 LC
Producent: PULSAR
Cena: 49,79 zł (netto: 40,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 46,54 zł (netto: 37,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 68,19 zł (netto: 55,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 46,54 zł (netto: 37,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 68,19 zł (netto: 55,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 242,31 zł (netto: 197,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3920 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3920 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 263,22 zł (netto: 214,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 279,21 zł (netto: 227,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 423,12 zł (netto: 344,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 95,12 zł (netto: 77,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP MGBIC-LH-F Mini-GBIC jednomodowy Moduł SFP MGBIC-LH-F Mini-GBIC jednomodowy
Producent: FIBRAIN
Cena: 169,60 zł (netto: 137,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP NV-01SFP 1Gb/s LC 1310nm Novus Moduł SFP NV-01SFP 1Gb/s LC 1310nm Novus
Producent: NOVUS
Cena: 257,07 zł (netto: 209,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP TP-LINK TL-SM311LM 2xLC wielomodowy Moduł SFP TP-LINK TL-SM311LM 2xLC wielomodowy
Producent: TP-LINK
Cena: 79,81 zł (netto: 64,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 Tx/Rx:1310 LC Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 Tx/Rx:1310 LC
Producent: PULSAR
Cena: 49,79 zł (netto: 40,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 242,31 zł (netto: 197,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 263,22 zł (netto: 214,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 177,12 zł (netto: 144,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 94,10 zł (netto: 76,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 54,24 zł (netto: 44,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP-203M ULTIMODE MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP-203M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena: 53,14 zł (netto: 43,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 56,46 zł (netto: 45,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 326,57 zł (netto: 265,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 326,57 zł (netto: 265,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Dzwonek bezprzewodowy DB11 WiFi Dahua
Dzwonek bezprzewodowy DB11 WiFi Dahua
600,00 zł 547,35 zł 487,80 zł 445,00 zł
szt.
Zasilacz 5V/2A/1.35/3.5
Zasilacz 5V/2A/1.35/3.5
13,09 zł 11,50 zł 10,64 zł 9,35 zł
szt.
Kamera IP IPC-K35 WiFi 3MPx 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-K35 WiFi 3MPx 2.8mm Dahua
300,00 zł 258,30 zł 243,90 zł 210,00 zł
szt.
Kamera IP IPC-C26E WiFi 1080p 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-C26E WiFi 1080p 2.8mm Dahua
300,00 zł 289,05 zł 243,90 zł 235,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
200,00 zł 164,82 zł 162,60 zł 134,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy DHL19-F600 19'' LED Dahua
Monitor przemysłowy DHL19-F600 19'' LED Dahua
550,00 zł 506,76 zł 447,15 zł 412,00 zł
szt.
Monitor LED DHL22-F600-S 21.5'' 1080p Dahua
Monitor LED DHL22-F600-S 21.5'' 1080p Dahua
750,00 zł 736,77 zł 609,76 zł 599,00 zł
szt.
Switch PoE 120W GTS-B1-10-82G 10-portowy
Switch PoE 120W GTS-B1-10-82G 10-portowy
425,09 zł 349,00 zł 345,60 zł 283,74 zł
szt.
Monitor przemysłowy DHL27-F600 27'' 1080p DAHUA
Monitor przemysłowy DHL27-F600 27'' 1080p DAHUA
1 200,00 zł 1 162,35 zł 975,61 zł 945,00 zł
szt.
Kamera IP IPC-A12 WiFi 720p 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-A12 WiFi 720p 2.8mm Dahua
250,00 zł 202,95 zł 203,25 zł 165,00 zł
szt.
Switch PFS3005-5GT 5-portowy Dahua
Switch PFS3005-5GT 5-portowy Dahua
100,00 zł 77,49 zł 81,30 zł 63,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy DHL24-F600 23.8'' Dahua
Monitor przemysłowy DHL24-F600 23.8'' Dahua
850,00 zł 842,55 zł 691,06 zł 685,00 zł
szt.
Switch PoE PFS3005-4P-58 5-portowy Dahua
Switch PoE PFS3005-4P-58 5-portowy Dahua
200,00 zł 159,90 zł 162,60 zł 130,00 zł
szt.
Kamera IP IPC-G26-0360B WiFi 1080p Dahua
Kamera IP IPC-G26-0360B WiFi 1080p Dahua
450,00 zł 418,20 zł 365,85 zł 340,00 zł
Konwerter HDMI+USB-EX-60 Signal
Konwerter HDMI+USB-EX-60 Signal
408,98 zł 369,00 zł 332,50 zł 300,00 zł
szt.
Monitor LM27-F211 27'' 1080p Dahua
Monitor LM27-F211 27'' 1080p Dahua
1 300,00 zł 1 265,67 zł 1 056,91 zł 1 029,00 zł
szt.
Kamera IP IPC-K15 WiFi 2.8mm audio Dahua
Kamera IP IPC-K15 WiFi 2.8mm audio Dahua
250,00 zł 221,40 zł 203,25 zł 180,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
100,00 zł 78,72 zł 81,30 zł 64,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
50,00 zł 30,75 zł 40,65 zł 25,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy LM18-L100 18.5'' Dahua
Monitor przemysłowy LM18-L100 18.5'' Dahua
600,00 zł 573,18 zł 487,80 zł 466,00 zł
szt.
Kamera hybrydowa GT-CH21C5-28VF 1080p Gemini
Kamera hybrydowa GT-CH21C5-28VF 1080p Gemini
139,92 zł 129,00 zł 113,76 zł 104,88 zł
szt.
Switch PoE GTS-B1-18-162G 18-portowy
Switch PoE GTS-B1-18-162G 18-portowy
947,58 zł 799,00 zł 770,39 zł 649,59 zł
szt.
Kamera IP IPC-C22 WiFi 1080p 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-C22 WiFi 1080p 2.8mm Dahua
200,00 zł 178,35 zł 162,60 zł 145,00 zł
szt.
Kamera IP obrotowa IPC-A15 WiFi Dahua
Kamera IP obrotowa IPC-A15 WiFi Dahua
400,00 zł 344,40 zł 325,20 zł 280,00 zł
szt.
Monitor przemysłowy LM24-L200 23.8'' 1080p Dahua
Monitor przemysłowy LM24-L200 23.8'' 1080p Dahua
1 050,00 zł 1 007,37 zł 853,66 zł 819,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl