Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 45,52 zł (netto: 37,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2LC/2LC-2 2m Patchcord jednomodowy PC-2LC/2LC-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 18,77 zł (netto: 15,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2LC/2SC-2 2m Patchcord jednomodowy PC-2LC/2SC-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 18,06 zł (netto: 14,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 17,71 zł (netto: 14,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-10 10m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-10 10m
Producent: ABCVISION
Cena: 14,17 zł (netto: 11,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-2 2m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 44,56 zł (netto: 36,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-20 20m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-20 20m
Producent: ABCVISION
Cena: 15,94 zł (netto: 12,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-3 3m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-3 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 25,65 zł (netto: 20,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-5 5m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-5 5m
Producent: ABCVISION
Cena: 21,26 zł (netto: 17,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-50 50m Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-50 50m
Producent: ABCVISION
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-2ST/2ST 1m Patchcord jednomodowy PC-2ST/2ST 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-5112 2xSC-2xSC 1.5m Patchcord jednomodowy PC-5112 2xSC-2xSC 1.5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,82 zł (netto: 15,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC 1m Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,27 zł (netto: 14,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC 3m Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC 3m
Producent: ULTIMODE
Cena: 25,58 zł (netto: 20,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-511S SC-SC G.652D 1m Patchcord jednomodowy PC-511S SC-SC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,08 zł (netto: 7,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-511S SC-SC G.652D 3m Patchcord jednomodowy PC-511S SC-SC G.652D 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 14,39 zł (netto: 11,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-511S2 SC-SC 1.5m Patchcord jednomodowy PC-511S2 SC-SC 1.5m
Producent: ABCVISION
Cena: 9,80 zł (netto: 7,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-512D 2xSC/APC-2xSC/UPC 1m Patchcord jednomodowy PC-512D 2xSC/APC-2xSC/UPC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,82 zł (netto: 15,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-513S SC-FC G.652D 1m Patchcord jednomodowy PC-513S SC-FC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,96 zł (netto: 8,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-5152 2xSC-2xLC 1.5m Patchcord jednomodowy PC-5152 2xSC-2xLC 1.5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,94 zł (netto: 15,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xLC 1,5m Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xLC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 17,71 zł (netto: 14,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xLC 3m Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xLC 3m
Producent: ULTIMODE
Cena: 25,37 zł (netto: 20,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-515S G652D SC-LC 3m Patchcord jednomodowy PC-515S G652D SC-LC 3m
Producent: ULTIMODE
Cena: 13,32 zł (netto: 10,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-515S SC-LC simplex 1m Patchcord jednomodowy PC-515S SC-LC simplex 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,19 zł (netto: 7,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-515S2 SC-LC 1.5m Patchcord jednomodowy PC-515S2 SC-LC 1.5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,91 zł (netto: 8,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-522D 2xSC/APC 1m Patchcord jednomodowy PC-522D 2xSC/APC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,04 zł (netto: 15,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-522D2 2xSC/APC 1,5m Patchcord jednomodowy PC-522D2 2xSC/APC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 23,25 zł (netto: 18,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-522S SC/APC 1m Patchcord jednomodowy PC-522S SC/APC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,52 zł (netto: 7,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-522S SC/APC 3m Patchcord jednomodowy PC-522S SC/APC 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 13,79 zł (netto: 11,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-522S2 SC/APC 1,5m Patchcord jednomodowy PC-522S2 SC/APC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,52 zł (netto: 7,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-523 SC/APC-FC/APC 1m Patchcord jednomodowy PC-523 SC/APC-FC/APC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 28,18 zł (netto: 22,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-525D SC-LC 1,5m Patchcord jednomodowy PC-525D SC-LC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,26 zł (netto: 15,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-533S FC-FC G.652D 1m Patchcord jednomodowy PC-533S FC-FC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,96 zł (netto: 8,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-555D 2xLC-2xLC 1,5m Patchcord jednomodowy PC-555D 2xLC-2xLC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,60 zł (netto: 15,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-555D 2xLC-2xLC 3m Patchcord jednomodowy PC-555D 2xLC-2xLC 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 27,59 zł (netto: 22,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-555D2 2xLC-2xLC 1.5m Patchcord jednomodowy PC-555D2 2xLC-2xLC 1.5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 18,15 zł (netto: 14,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC 1m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 22,77 zł (netto: 18,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-1.0 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-1.0 m
Producent: ABCVISION
Cena: 27,49 zł (netto: 22,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-10 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-10 m
Producent: ABCVISION
Cena: 61,27 zł (netto: 49,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-15 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-15 m
Producent: ABCVISION
Cena: 75,01 zł (netto: 60,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-20 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-20 m
Producent: ABCVISION
Cena: 103,23 zł (netto: 83,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-200 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-200 m
Producent: ABCVISION
Cena: 904,18 zł (netto: 735,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-3.0 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-3.0 m
Producent: ABCVISION
Cena: 25,41 zł (netto: 20,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-30 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-30 m
Producent: ABCVISION
Cena: 121,60 zł (netto: 98,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-40 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-40 m
Producent: ABCVISION
Cena: 175,94 zł (netto: 143,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-5.0 m Patchcord jednomodowy PC-FC/FC-5.0 m
Producent: ABCVISION
Cena: 35,66 zł (netto: 28,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/LC 1m Patchcord jednomodowy PC-FC/LC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 8,46 zł (netto: 6,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/SC 1m Patchcord jednomodowy PC-FC/SC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 17,87 zł (netto: 14,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-FC/ST 1m Patchcord jednomodowy PC-FC/ST 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 20,93 zł (netto: 17,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-LC/LC 1m Patchcord jednomodowy PC-LC/LC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 8,72 zł (netto: 7,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
35,00 zł 30,75 zł 28,46 zł 25,00 zł
szt.
Switch PoE GTS-A1-10-82 10-portowy
Switch PoE GTS-A1-10-82 10-portowy
431,73 zł 299,00 zł 351,00 zł 243,09 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
200,00 zł 164,82 zł 162,60 zł 134,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
45,00 zł 40,59 zł 36,59 zł 33,00 zł
szt.
Zasilacz impulsowy 12V/10A/P regulowany
Zasilacz impulsowy 12V/10A/P regulowany
49,25 zł 35,90 zł 40,04 zł 29,19 zł
szt.
Rejestrator AcuSense iDS-7316HUHI-K4/16S Hikvision
Rejestrator AcuSense iDS-7316HUHI-K4/16S Hikvision
8 613,69 zł 1 999,00 zł 7 003,00 zł 1 625,20 zł
szt.
Uchwyt monitora BRATECK-KL21G-44F
Uchwyt monitora BRATECK-KL21G-44F
32,10 zł 23,71 zł 26,10 zł 19,28 zł
szt.
Kamera HD-TVI DS-2CE57U8T-VPIT 2.8mm 8MP Hikvision
Kamera HD-TVI DS-2CE57U8T-VPIT 2.8mm 8MP Hikvision
1 414,50 zł 199,00 zł 1 150,00 zł 161,79 zł
szt.
Switch PoE APTI-POE0402-60W 4xPoE 2xUplink 60W
Switch PoE APTI-POE0402-60W 4xPoE 2xUplink 60W
161,62 zł 99,00 zł 131,40 zł 80,49 zł
szt.
Switch PoE DS98 9-portowy Pulsar
Switch PoE DS98 9-portowy Pulsar
290,65 zł 249,00 zł 236,30 zł 202,44 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
85,00 zł 78,72 zł 69,11 zł 64,00 zł
szt.
Kamera IP 6Mpx DS-2CD2165G0-I(2.8mm) Hikvision
Kamera IP 6Mpx DS-2CD2165G0-I(2.8mm) Hikvision
1 134,06 zł 499,00 zł 922,00 zł 405,69 zł
szt.
Transformator TRP 40VA/16V/18V AWT150 Pulsar
Transformator TRP 40VA/16V/18V AWT150 Pulsar
75,17 zł 65,78 zł 61,11 zł 53,48 zł
szt.
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
1 189,00 zł 999,00 zł 966,67 zł 812,20 zł
szt.